Virgin Star - oficjalna strona, kup teraz, opinie, cena
Potencja

Virgin Star – oficjalna strona, kup teraz, opinie, cena

Nie ma ani jednej kobiety, która odmówi bardziej wyrazistego życie seksualne lub poprawić kondycję i zdrowie intymne sfery. Dlatego na rynku nie jest tak dawno temu Virgin Star żelu. Jego unikalna formuła oparta na naturalnym składników roślinnych, mających na celu zwężenie mięśni pochwy i pozbycie się różnych chorób kobiecych. Dyskusja na temat cech użytkowania, jego korzyści i ewentualnych skutków ubocznych. Gorąco polecamy zapoznanie się z instrukcjami na temat stosowania cudownego kremu-żelu.

Producent smaru żelu Virgin Star doniesienia, że ​​produkt nie tylko nawilża i ma działanie antybakteryjne, jest wyjątkowy, ponieważ sprawia intymne mięśnie do umowy, a

Virgin Star

tym samym ich szkolenie bez sprzętu. Dlaczego

„klucz” do intymnej przyjemności, że nie można kupić w aptece, ile jest środkiem, jaki jest jej sens? Ponadto, zalecamy uważnie przeczytać prawdziwe opinie lekarzy na temat nowego produktu i opinie kobiet, które doświadczyły skuteczność ziołowego kremu, Virgin Star.

W niektórych przypadkach

Obietnice producentów, wykorzystanie Virgin Star ma pozytywny wpływ:

 • Kobiety po porodzie (po urodzeniu dziecka kobieta nie może pochwalić się wąskim i elastycznej pochwy, a więc chcesz być nie tylko wielkim mama, ale także cieszyć się intymną życia z ukochanym);
 • W okresie ciąży. Wielu ekspertów zaleca się stosowanie Virgin Star aż do 35 tygodnia włącznie. To pozwala uniknąć rozdarcia podczas porodu i zmniejszyć ból.
 • Na jakość życia tych kobiet, którzy zapomnieli, co to orgazm lub nigdy nie czułem. Oznacza także Virgin Star będzie przydatna dla pań, które chcą dostarczyć ich mężczyźni niezapomniane wrażenia i dać się bardziej wyrazisty i mocny zakończenie.
 • kobiet cierpiących z powodu silnego bólu w krytycznych dniach.
 • Kiedy wypadanie mięśni dna miednicy oraz zapobiegania takich zjawisk. Pierwsze Dzwony alarmowe – nietrzymanie moczu podczas śmiech

.

Należy również rozpocząć wzmocnienie mięśni dna miednicy, jeżeli:

 • Można bez trudu wprowadzić trzy palce do pochwy.
 • mają trudności zaciskając palec wskazujący w pochwie.
 • trudno (lub nawet w ogóle) orgazm.
 • Czujesz się bardzo słabą redukcję intymnych mięśni podczas orgazmu lub bardzo silnego pobudzenia w procesie intymnych pieszczot.

Producenci Virgin Star gwarancji, że regularne stosowanie żelu można uzyskać następujący

efekt:

 • zwężeniem ścianek pochwy;
 • wzmocnienie mięśni pochwy;
 • zwiększona wrażliwość powierzchni intymnej
 • rozjaśniania skóry,
 • wyeliminowanie wysuszenia i spalania
 • poprawa kolorytu skóry;
 • poprawę jakości życia seksualnego.

Jak poprawić efekt żel

Co jest zawarte w wykazie składników środków, takich istotnych obietnic? Rzeczywiście, producent nie kłamał, bo żel Virgin Star składa się wyłącznie z naturalnych składników. Oferujemy do zapoznania się z nimi:

 • główny składnik aktywny jest ekstraktem pochodzenia roślinnego Ximenia amerykańskiej (Ximenia americana). Mieszkańcy tropików dawna świadomi wydajności roślin zawęzić pochwy i wzmocnienia tajemnicy mięśni. Rzeczywiście, ma silny efekt ujędrniający, antybakteryjne i przeciwzapalne.
 • Prawdopodobnie nie ma osoby na ziemi, który nie wiedziałby, o cudownych

  Virgin Star

  właściwościach rumianku. Zastosowanie olejku rumianku w formule pozwala kobietom, aby zastosować Virgin Star nie tylko do poprawy życia seksualnego, ale także walkę z takimi problemami jak:. Zapalenie pęcherza moczowego, drożdże i odmiedniczkowe zapalenie nerek

 • olej lawendowy i olejek paczuli zapewnia działanie lecznicze, zwalcza zakażenia i grzyby. Skuteczność one wykazać w zwalczaniu grzybów Candida.
 • Zastosowanie ekstraktu (lub olejek) ylang-ylang sprzyja libido. Po tym wszystkim, to roślina kwitnąca jest silnym afrodyzjakiem.
 • Olej

 • nagietka zaciska ścian pochwy, dzięki czemu elastyczna i przywróceniu ton. Dzięki nim poprawia wrażliwość kobiet do intymnej miłości i jakość seksu. Również jest to wspaniałe narzędzie, które w połączeniu z Ximenia americana, prowadzi do tonu i poprawić elastyczność mięśni narządów płciowych.
 • Olej

 • Rose ma właściwości przeciwbakteryjne, zapobiega podrażnienia. Jest to jeden z liderów na eliminację suchości, pieczenie i dyskomfort w trakcie i po seksie.
 • małe ilości kofeiny i łagodzących hydratów i utrzymuje napięcie mięśni.

Sposób użycia Virgin Star

, aby powrócić do intymny swój odcień mięśnie, należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta

na korzystania z Virgin Star:

 1. Przed nałożeniem żelu, należy umyć ręce wodą z mydłem. Pożądane jest również, aby wziąć prysznic.
 2. Stosowanie bardzo mała ilość śmietany (PEA) do powierzchni zewnętrznych narządów płciowych.
 3. żel ma potrzeby do nacierania lub płukania.

Nawiasem mówiąc, niektóre opinie klientów są nie zaleca się stosowanie Virgin Star, idąc do pracy. Ponieważ przez cały dzień można myśleć tylko o swoim partnerem i o tym, co zrobić z powrotem do domu.

Przeciwwskazania

Chociaż producent sugeruje, że produkt jest całkowicie bezpieczny, nie będę spieszyć wierzyć obietnicom. należy najpierw przetestować produkt (przynajmniej na zakręcie w łokciu). I w tym przypadku, test nie pokaże niezawodną reakcję. Ponieważ błona śluzowa narządów płciowych bardziej delikatny.

W trakcie użytkowania, kobiety mogą wystąpić wysypka w miejscu stosowania żelu. Pomimo faktu, że ma naturalny skład – nie powinno wykluczać poszczególne odpowiedzi. Możliwe jest również palenie i swędzenie. Jeśli masz takie odczucia. – dokładnie myć genitalia, można zrobić lewatywę z pochwy, i, oczywiście, powstrzymać się od dalszego stosowania Virgin Star

Buduje powiedzieć, że Virgin Star – intymny żel, które opinie są w większości pozytywne, nie można kupić w sklepach kosmetycznych i aptekach. I nie chodzi o niskiej jakości

Virgin Star

narzędzia. Wystarczy sprawdzić sieć aptek krem-żel doprowadziłoby do aprecjacji uzupełnienie dziwnego.

Do tej pory, Virgin Star na sprzedaż tylko w Internecie. Proponuję kupić żel tylko na oficjalnej stronie producenta. Pozwoli to zaoszczędzić od narzędzi kupno substandardowych lub nawet podróbki.

Jak odróżnić fałszywe

Z uwagi na wysoką skuteczność i popularność żelu, nie dziwi fakt, że na rynku pojawiły się fałszywe. Aby się zabezpieczyć, należy zakupić Virgin Star tylko na oficjalnej stronie. W przeciwnym razie otrzymasz przeterminowane lub krem ​​lub sfałszowaniem. Zauważ, że w oknie fałszywego z żelu ma jakość druku, składu i data ważności, tablicy rejestracyjnej.

Czy istnieją analogi

Pomimo faktu, że amerykańscy specjaliści opracowali szereg interesujących dodatków, których efektem jest poprawa życia seksualnego, będą zdecydowanie przegrać do Virgin Star. Zastosowanie ostateczności jest jeszcze doskonała profilaktyka chorób układ moczowy, wypadanie mięśni dna miednicy.

Ponadto można uznać ratownik dla kobiet po porodzie. Więc jedyną odpowiedzią jest jeszcze nie istnieje żaden analogi żelu.

Co mówią eksperci: Liczba ginekolodzy

Oprócz badania opinii klientów na temat produktu, nie zapomnij, aby przeczytać, co piszesz o niektórych specjalistów suplementów. Na przykład okazało się, że lekarze z pewnością pomogą Ci zrozumieć, co rozwód Virgin Star lub prawdę.

Wyniki egzaminu

Nic nie mówi się o skuteczności środków niż Virgin Star nagich figur. Proponujemy, aby zobaczyć wyniki, na podstawie rzeczywistych opinii od kupujących:

 • W 46% przypadków kobiet udało się uniknąć wypadnięcia mięśni dna miednicy.
 • 54% kobiet sprostać nieprzyjemne objawy wywołane przez menopauzą.
 • 98% wzrosła popęd płciowy i zwiększonego libido.
 • 80% krem ​​Virgin Star dostarczane panie z nieprzyjemnych odczuć podczas i po kochać. Pieczenie i swędzenie, squelchy dźwięki i tak dalej
 • 90% kobiet udało się osiągnąć orgazm bardziej żywy i zapalić pożądanie seksualne u partnera (ze względu na ciasnotę pochwy). Jednak wiele kobiet zauważyła, że ​​tłuszcz zaczął produkować w większych ilościach, co znacznie poprawiło jakość życia seksualnego. Około 20% kobiet zaprzestało stosowania ich zwykły smar.

rzeczywistych opinii klientów

Teraz wiesz, co jest lekarstwem na pochwy dokręcania – żel-smar o nazwie Gwiazda Virgin. Jeszcze raz przypomnieć, że dla maksymalnego efektu od leczenia, trzeba ćwiczyć i trenować mięśnie intymnych technikę Kegel. Nie jest konieczne, aby korzystać z wszystkich urządzeń. Nawet przy niewielkim wysiłku można szybko zauważyć wynik.

Virgin Star żel: Negatywne opinie i rzeczywisty

Każda kobieta chce być piękna i pewna siebie. W przeciwieństwie do większości pań, jednak takie intymne kwestie, jak status mięśni dna miednicy, nie jest zwyczajem, aby dyskutować na otwartej przestrzeni. Ale powiedzieć, że jest to koniecznością. Ponadto, nie jest to narzędzie, które jest w stanie rozwiązać problem luźnej pochwy jest Virgin żel Gwiazda. Według opinii klientów, dodatek ten nie tylko pomaga wzmocnić intymne mięśnie kobiet, ale również w celu łagodzenia z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, uniemożliwiają wypadnięcie macicy i ścian pochwy, a także, aby powrócić życie seksualne farby.

Choroby ginekologiczne, chirurgia, ciąża i poród, naturalne wiek – powiązany changes- Wszystkie te czynniki mogą doprowadzić do dyskomfortu podczas stosunku. W ciężkich przypadkach, problem jest potęgowany przez pojawienie się ciągnący ból brzucha, dolnej części pleców. Przyczyną nieprzyjemnych zjawisk jest zmiana położenia narządów miednicy i osłabienia mięśni. Na początkowym etapie wariancji pomóc mogą same kobiety z metod zachowawczych (stosowanie specjalnych preparatów, gimnastyka dla mięśni intymnych). Gdy istotne zmiany mogą wymagać interwencji chirurgicznej. Im szybciej zostaną odpowiednio zastosowane, więcej kobiet szanse na całkowite wyleczenie i powrót tonu mięśni pochwy.

Wskazania do stosowania “Old Virgin”

główne środki służące do zapobiegania i leczenia są kremy, żele, różnego rodzaju smarów i stymulacji mięśni. Dziś szczególnie popularne preparaty naturalne. Wśród nich żel Virgin Star. Negatywne opinie na temat tego narzędzia, jest niewiele, ponieważ nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

„Old Virgin” stymuluje nie tylko intymne mięśnie, ale również pomaga zwiększyć libido kobiet. Stosowanie smaru zalecane przez:

 • , gdy wypadanie narządów miednicy;
 • po urodzeniu i trudnej ciąży;
 • w kontekście różnych zaburzeń seksualnych i obniżenie libido kobiet;
 • często procesy zapalne urinogenital kuli.

Zasada żelu Virgin Star, według lekarzy, jest prosta: narzędzie, dostając na błony śluzowe, powoduje natychmiastowy skurcz mięśni pochwy, że regularne stosowanie pomaga w celu ich wzmocnienia i ciągnąc w górę. Poza oczywistą zaletą smaru jest jego naturalność – w „Old Virgin” tylko z naturalnych składników, które nie powodują uzależnienia. W rezultacie, po oczywiście użycia żel intymny są zadowoleni nie tylko z płci pięknej, ale ich połówki

To jest ciekawe. Lasix lub Furosemid – co lepiej wybrać? Wskazówki i opinie

Wyniki nakładania smaru

Ci, którzy korzystali z narzędzia bardzo rzadko opuszczają negatywne opinie. Żel Virgin Star większość dziewczyn udało się rzeczywiście osiągnąć dobre rezultaty. Panie z różnych grup wiekowych Uwaga:

 • zmniejszenie bólu brzucha,
 • Możliwość sterowania pracą mięśni intymnych;
 • terminowe profilaktyka chorób narządów miednicy małej;
 • wzmocnienie atrakcyjności seksualnej z partnerem;
 • ochrony przed infekcjami dróg moczowych.

W dodatku, po trakcie stosowania żelu kobietom oferuje możliwość doświadczenia podczas stosunku, wyższy przyjemności seksualnej. Z tego smaru będą mogli zapomnieć o irytacji, która zapewnia paniom tyle dyskomfort. Suplement jest bardzo lepki, nie można się martwić o to, co będzie się pojawiać natychmiast po aplikacji. Dosłownie po pierwszych tygodniach leczenia, ginekolodzy zauważyć zmiany w jego pacjentów: ściany pochwy stopniowo przywrócić jędrność i elastyczność.

Jest jeszcze inny widok. Niektóre dziewczęta i nie chcą słyszeć o tym narzędziu, biorąc pod uwagę, że wszystkie pozytywne opinie, rozwód, a żel Virgin Star jest podobno reklamowych. Dlaczego kobiety mam wrażenie, że ten środek nie jest łatwo odpowiedzieć. Ale możliwe jest, że klienci nie mają szczęście i oni w obliczu fałszywe, nie oryginalny produkt. Korzystanie z kutej smaru może doprowadzić do niezamierzonych konsekwencji, tak aby żelu zakupu „Old Virgin” należy traktować poważnie.

Gdzie sprzedawane i ile to kosztuje

Co ciekawe, w aptekach i sklepach kosmetycznych można znaleźć. Kup smar tylko w Internecie. Pomimo wielu punktach, z zakresu Virgin Star wprowadzających najlepiej od oficjalnego producenta. Jest to jedyny sposób, by uchronić się od marnowania pieniędzy na fałszywe. Oprócz zakupu produktów bezpośrednio od producenta oszczędza finanse – nie trzeba płacić za usługi pośredników handlowych

.

Sposób nakładania smaru intymnych mięśni

Podstawową metodą przy użyciu żelu sprawia procedurę terapeutyczną nie tylko użyteczne, ale także przyjemne. Jak już wspomniano, wciągająca dodatek jest. W przeważającej liczbie przypadków, naturalne składniki środka poślizgowego nie wywoływać reakcje alergiczne. opinie klientów na żelu Virgin Star wskazują, że po nałożeniu nie byli martwi bez swędzenie, pieczenie, nie bez wysypki. Wręcz przeciwnie, pierwsze efekty były widoczne już po kilku zabiegach i stymulowania kobiety do dalszego wykorzystania.

„Old Virgin” stosuje się wyłącznie na zewnętrznej warg sromowych i pochwy, śluzówkę. Nie ma potrzeby, aby zmyć krem ​​lub spłukać ciało po nim. Jeśli zwracamy się do opinii i instrukcji użycia żelu, Virgin Star, który opisuje dokładnie sekwencję działań, możemy dowiedzieć się o prostym torze przy użyciu:

 1. Po procedurach prysznicowych i higieny zastosować trochę kremu na zewnętrznych narządach i błonę śluzową pochwy.
 2. Nie ma potrzeby wcierać żel jest szybko i skutecznie wchłania się w tkance, przedostaje się do krwiobiegu i zaczyna działać natychmiast.
 3. regularnie Powtórzyć procedurę bez brakuje jednego dnia. Dzięki czemu można osiągnąć maksymalne rezultaty. Jeśli nie jest to możliwe, aby regularnie stosować żelu, odstęp między aplikacjami nie powinna przekraczać 4 dni.
 4. minimalną szybkość transmisji, z zastosowaniem żelu wynosi 30 dni.

, który korzysta z kremu żelu

trwania leczenia stymulującego smarowego jest w dużej mierze zależy od wielu czynników, w szczególności

 • wiek kobiety;
 • stopień ugięcia mięśnie pochwy;
 • liczby porodów i nasilenia ich występowania;
 • zakaźne, zapalne choroby układu moczowo-płciowego.

niezdrowe położenie narządów wewnętrznych żeńskiej – zjawisko jest dość powszechne wśród pań. Z wysiłkiem woli kontrolowania mięśni intymnych nie jest tak łatwe, ale opuścić stan bez uwagi na wszystko.

Przy okazji, można użyć smaru jako panien i dojrzałych pań w średnim wieku – nie ma żadnych ograniczeń. Według lekarzy, żel Virgin Star 2017 produkcja może być stosowany nawet do nastoletnich dziewcząt. Podobno, środek poślizgowy nanosi się tylko na części zewnętrznej korpusu, a to jest wystarczające w celu zmniejszenia dyskomfortu, na pierwszej menstruacji.

Jeśli wierzyć opinii na temat żelu poślizgowego Virgin Star, nie wszystko jest wykorzystywane do stymulacji mięśni intymnych. Niektóre dziewczyny używać narzędzia jako smar stymulującego. Mówią, że kompozycja naprawdę sprawia im gwałtowne pragnienie i pomaga dostarczyć dużo przyjemnych doznań do partnera, a także wydłużyć czas stosunku.

Po pierwszej aplikacji, wiele kobiet zaczyna czuć się znacznie lepiej. Z biegiem czasu, ściany pochwy staną, i zwiększy wrażliwość narządów płciowych, co pozwoli Ci uzyskać mocniejszy przyjemność podczas intymności. Use „dziewicze stare” i samotne kobiety. Nawet jeśli nie ma stały partner seksualny, to nie znaczy, że można go zaniedbują własne zdrowie!

Opinie klientów

Wielu powie, że po pierwszym tygodniu regularnych zastosowań lube, skóra warg sromowych staje się lżejsze i bardziej miękkie. O tej przewagi żelu większość kobiet dowiedzieć się przez przypadek. „Old Virgin” zwiększa elastyczność tkanek, ale sprawia, że ​​mięśnie pochwy solidne jak kamień.

W ich opinii na temat żelu Virgin Star prawdziwi klienci udostępniać swoje osobiste doświadczenia i wrażenia. Pozytywne informacje zwrotne powinny być lekka konsystencja i delikatny dyskretny zapach. W przeciwieństwie do wielu smarów, produkt ten nie pozostawia tłustych plam na odzieży i bielizny. Spożywane „starszego starych” słabo. Na jedno zastosowanie wystarcza na ogół część żelu rozmiar małej grochu

Po użyciu smaru Oczywiście niektóre kobiety chętnie przyznają, że w końcu zdecydował się problem, którego nie udało się dostać prawdziwą przyjemność z seksu – suchość pochwy i brak smarowania, gdy podniecony. Większość środków smarnych aptecznych i leków przeznaczonych do walki z nim, opinii negatywnych zapisu. Żel Virgin Star, w przeciwieństwie, szybko powraca do normalnej mikroflory i nawilża śluzówki pochwy.

W związku z tym, ten smar może naprawdę zostać uznane za skuteczny środek do zapobiegania chorób wewnętrznych narządów płciowych u kobiet. Wpływ dodatku niemal natychmiast: wszyscy, którzy używali kremu, filc efekt w ciągu pierwszych dziesięciu minut po aplikacji.

Jaka część: sekret skuteczności

Wzór oparty na składnikach, które redukują i wzmocnienia mięśni. W zakresie nie większym pożądany efekt uzyskuje się dzięki obecności w ximenia Amerykanina. Native ekstrakt z tej rośliny rosnące na obszarach tropikalnych pasa, ma działanie ściągające i cierpkość, co jest szczególnie przydatne dla kurczliwości tkanek pochwy i mięśni. Na wybielanie właściwości ximenia powiedzieć i prawdziwe opinie. Gel Virgin Star naprawdę rozjaśnia skórę w okolicy bikini, przywraca dźwięk i poprawia przepływ krwi do narządów płciowych.

Oprócz ximenia, w składzie smaru „Old Virgin” znalazła swoje miejsce i kofeinę płyn zmiękczający, który zapewnia normalny poziom nawilżenia pochwy i pomaga utrzymać mięśnie w napięciu. Kofeina zwiększa ukrwienie narządów miednicy.

Czy to możliwe, aby osiągnąć efekt bez specjalnych ćwiczeń

Na pierwszy rzut oka wydaje się absolutnie niemożliwe i nierealne, że jakiś rodzaj kremu-żelu pomaga przywrócić ton intymnych mięśni. Wiele kobiet uważa, że ​​początkowo rozwód żel Virgin Star i sprzężenie zwrotne jest tylko chwytem marketingowym. Upewnij się, aby odwrócić je wywołuje efekt, który uzyskuje się w ciągu zaledwie kilku aplikacji.

Ale tu powinna zostać zmieniona. W oparciu o informacje zwrotne od lekarzy, jak i konsumentów na temat żelu Virgin Star, nie rzeczywiste zmiany w organizmie kobiety nie uczcić go, jeśli nie zwracają wystarczającej uwagi na kompleks wypracowanie mięśni pochwy. Oczekiwać bezprecedensowe rezultaty, nie stawianie najmniejszego wysiłku, ale tylko okresowo przy użyciu smaru, nie warto. Jest prawdopodobne, że dziewczęta, którzy poświęcony Maryi żel Gwiezdne opinii negatywnych, licząc na realizację cudów. Smar „Old Virgin” nie jest bajka, ale bardzo skuteczny i prosty sposób, aby skonsolidować efekt uzyskany z treningu mięśni pochwy.

W tym kontekście ważne jest, aby poświęcić kilka słów technik w celu wzmocnienia mięśni pochwy. Wielu zapewne domyślasz, że mówimy o Kegels. Zasada ta prosta gimnastyka sprowadza się do cyklicznego „samoczynnym” intymnych relaksacji mięśni. W celu określenia i poczuć mięśnie pochwy może każda kobieta, dzięki jej pań kontrolować proces oddawania moczu. Wyniki stosowania tej techniki jest dość wysoka, ale należy pamiętać, że ćwiczenia Kegla pomoc nie dla wszystkich.

Odpowiednie szkolenie intymnych mięśni Virgin Star

Niezwykle ważny punkt: nieważne dzienne i długotrwałego wysiłku mięśnie pochwy. Pięć minut dziennie wystarczy. Jeżeli zastosujemy się do zaleceń dotyczących ćwiczeń, dobry dźwięk z pochwy będzie w stanie osiągnąć po kilku miesiącach. Obok najbardziej popularnych wersjach szkolenia intymnych mięśni, które są oparte na technice Kegel:

 1. Kompresja i rozluźnienie pochwy. Aby przejąć kontrolę nad pożądanej grupy mięśni, po raz pierwszy można spróbować wykonać ćwiczenie w procesie zaspokojenia naturalnych potrzeb. Jest to konieczne, aby przerwać oddawanie moczu i ogólny opis, koncentrują się na swoich własnych uczuć. Ważne jest, aby poczuć co mięśnie są wykorzystywane do tego celu. Po pierwsze, wykonać trzy zestawy 10 skurczu.
 2. Upewnij się, że dźwięk lub, wręcz przeciwnie, wiotkość mięśni intymnych, palec wprowadzony do pochwy. Ćwiczenie może być w dowolnej wygodnej pozycji. Należy starać się zacisnąć mięśnie i utrzymać je w tej pozycji przez 10-15 sekund. Pomiędzy każdym kompresji powinien być 10-sekundowy odpoczynek.

, którzy nie chcą korzystać z “Old Virgin”

Dowód nieszkodliwości i powszechności funduszy jest instrukcja od producenta oraz liczne opinie klientów na żelu Virgin Star. ze zdjęciem oryginalnym opakowaniu jest spotkać każdą kobietę, którzy chcieliby kupić prawdziwe lube i nie wyrzucać pieniędzy dla produktów fałszywych. Zastosowanie substandardowych lub podrobionych części może niekorzystnie wpływać na zdrowie żeńskiego układu moczowo-płciowego. Podstawą tego żelu jest „Old Virgin” to opatentowana formuła, pozwalająca na zastosowanie środków zaradczych, bez konsultacji z lekarzem.

Jeśli jest podrażnienie na narządach płciowych kobiety lub partnera, nie można zastosować krem ​​żel Virgin Star. Według opinii, może to pogorszyć stan skóry. Aby zrezygnować z korzystania z tego dodatku i okres menstruacji.

Producenci zwrócić uwagę kupujących możliwością wystąpienia negatywnych konsekwencji po zastosowaniu smaru w przypadku indywidualnej nietolerancji. Ale jeśli ciało normalnie reaguje na składniki suplementu i po pierwszym użyciu, nic strasznego się nie stało, to można bezpiecznie kontynuować taki miły traktowania. Przy regularnym stosowaniu żelu narządów miednicy u kobiet podjęcia normalnej pozycji, mięśnie pochwy są w tonie. Zastosowanie Virgin Star dopuszcza się również do celów profilaktycznych.

Krem Virgin Star

Myślę, że to niemożliwe, aby zacisnąć mięśnie pochwy, bez potrzeby stosowania tego procesu starania? Innowacyjny krem-żel dla kobiet Virgin Star zaprzecza to! Dzięki niemu, redukcja intymnych mięśni dzieje się sama, bez skutków ubocznych i dyskomfortu. Główną zaletą kremu – naturalny wzór oparty na ekstraktach roślinnych. The podstawowe właściwości Virgin Star

 • stymuluje skurcze pochwy, wzmacnia i zwęża się do jego ściany;
 • powoduje napięcia mięśni pochwy;
 • działanie przeciwzapalne i normalizuje mikroflorę stref intymnej.
 • zwiększa doznania orgazmu podczas seksu;
 • eliminuje suchość śluzówki pochwy może być stosowany jako środek smarujący.

Zarejestruj się aby zostawić komentarz. Łódź to zajmuje mniej niż 1 minutę.

Virgin Star Zastosowanie 2-bezpośrednio w kierunkach:
1. malować przed seksem jako smar do poprawy poślizgu i nawilżają powierzchnię intymnej. Żel radzi sobie z tym zadaniem. Zauważyłem, że dreszcz seksu, stosując ją silniejszą, łatwiejsze do osiągnięcia orgazmu. Efekt partner też. Łódź 2. stosować codziennie bezpośrednio na ściankach pochwy, aby poprawić elastyczność mięśni. Rezultatem jest zauważalne. Jest to niezbędne do korzystania z co najmniej przez kilka tygodni. Na skutek stabilny, stosowana dawka powinna być okresowo powtarzany. Wskazane jest, aby połączyć stosowanie produktu z konkretnych ćwiczeń.
I uwaga, że ​​instrukcje powiedzieć stosować produkt do 1 raz na kilka dni, ale to wykorzystanie dał bardzo słaby wynik, więc musiałem dostosować częstotliwość stosowania. Brak reakcji negatywnych z tego środka nie spowoduje. Zauważyłem również, że żel wpływa na rozjaśnienie skóry w miejscu zastosowania. Zmieści kobiet z przebarwieniami, które powstały po porodzie. Produkt bezpieczny. Można używać bez obaw o ewentualne szkody.

Po moim drugie dziecko urodziła, mój mąż prawie nie chciał pić, aby uprawiać seks ze mną. Seks stał się nudny rytuał raz w miesiącu. Muszę przyznać, że dla mnie, bliskość przestał być przyjemne: suchość pochwy, brak przyjemnych doznań, nie mówię tu o orgazm.
Cream Virgin Star zamówił w tajemnicy przed mężem, zastanawiałem się, czy będzie on czuć różnicę. Chociaż instrukcje zalecają używać co kilka dni, zrobiłem to raz dziennie. Nie pobochek byłem pierwszy bój się go używać, ale po spotkaniu z kremem, uspokój się: istnieje wiele naturalnych składników i bardzo użyteczne.
Po kilku dniach czułem, że intymne mięśnie zaczęli wracać do tonu i masz chęć, poszły suche.
Ulubiony zachwyceni. Ale nie tylko on! Po raz pierwszy w ubiegłym roku czułem nierealny przyjemność z seksu. Nawiasem mówiąc, zauważyć różnicę nawet mojego ginekologa, zauważyła również, że ściany pochwy stają się bardziej gładka, bez stanu zapalnego. Największa poleca! Virgin Star dał mi szczęście jej orgazm.

zacząłem używać kremu po 7 miesiącach po urodzeniu. Efekt żelu nie jest szybka, ale prawdziwe. Krem użyłem 1 raz na 3 dni. Więc koszt jest to bardzo ekonomiczny i trwa kilka miesięcy. Ja zauważyć rzeczywistą tonację i wzmocnienie mięśni pochwy. Dodatkowo, krem ​​rozjaśnienie skóry warg sromowych i suchości. Wynik zadowolony nie tylko mnie, ale także mojego męża. Zauważył efekt żelu podczas intymności.

Sugeruję użycie kremu w połączeniu z siłowni, to efekt będzie szybciej.
udało mi się przywrócić napięcie mięśni w czasie krótszym niż miesiąc, czy ćwiczenia i przez cały dzień stosować żel. To nie daje żadnego dyskomfortu, błona śluzowa nie jest zimny, nie żądło, jest absorbowane w ciągu kilku minut, zapach nie miał. Można bezpiecznie przed pracą zastosować.
Niemal natychmiast poczułem jakby napięcia mięśni pochwy ale potem odchodzi. Jeśli używasz co najmniej dwa tygodnie, mięśnie stają się bardziej elastyczne i silne, że zwęża pochwy, to jest łatwe do wykrycia, czy uprawiać seks.

Loved umieścić 4 punktów na 5. zmniejszyło wynik na niedostępność.
Po urodzeniu rozpoczęła życie seksualne po około 1,5 miesiąca, byłem bardzo boją się tego, co jest w środku teraz „wiadro”. Dlatego ten suplement nakazał jednocześnie ciąży.
Wiem, że podobne działanie ma laski, ale pchania Nie chciałem, wziął go w postaci Gley od zaufanego sprzedawcy.
Żel jest dobra, ponieważ może on być stosowany jako środek poślizgowy, przy czym ani nie są suszone, a wręcz przeciwnie, ilość smaru zwiększona. Największa To zabawne (środki do zwężenie pochwy, jeszcze do wybielania odbytu narzędzie wynalezione), ale obiekt spełnia ustalonych parametrów. Wszystko działa prawidłowo.

Kupiony dla samej PEEN po porodzie. Dostał nawet więcej niż planowano. Poza tym, co ona czuje się jak wewnątrz, sprawy przybrały dużo już zauważyli pozytywne zmiany w rozwiązywaniu przebarwienia w strefie intymnej. Początkowo ta obietnica wartości firmy nie podano, ale krem ​​nie nosił oszczędził i obszar warg sromowych nie jest zapomniane. Ciąża i poród doprowadziły mnie do przekonania, że ​​to wszystko jest bardzo ciemny. Z Virgina miałem zaledwie kilka miesięcy, aby odzyskać normalny koloryt skóry. Kłopoty z żadnym kremem, zwłaszcza bez zapachu, nie powoduje dyskomfortu. będę okresowo wykorzystywać, aby utrzymać się w dobrej formie.

jak żel, w przeciwieństwie do tamponów, żel nie wymagają stałej kierunkową zastosowanie. Wystarczy, że 3-4 razy w tygodniu, a jeśli masz szczęście i częściej stosuje się go na śluzu i trochę pchania wewnątrz.
pomocą żelu bezpośrednio przed sąsiedztwie, to efekt bliski kontakt silniejsza. Specjalna dyskomfort nie, po raz pierwszy poczułem lekkie napięcie Jakbym celowo zacisnąć mięśnie pochwy. Przyzwyczaisz się do tego.
żel jest bardzo gęsta, lecz stosuje się łatwo z nieco pozostałego na skórze. Znaczy to jest wchłaniany do końca. Działa jak smar i smaru w tym samym czasie.
zapach, takich jak, żel nie jest. Podobnie jak wszystkie żele pachnie nieco z silikonu, lateksu, trochę coś chemiczny, ale ostrość i wytrwałości w smaku.
zaczyna działać już po 20 minutach. Tak więc, choć sprowadza się to do tego, żel zyskuje swoją maksymalną wydajność. Osobiście wreszcie zaczął ponownie przeżyć orgazm pochwowy i że po porodzie były poważne problemy, które wpłynęły na relacje z mężem. Mąż jest również zadowolony, czuje się jak olbrzym. Szczerze, dziewczyny, czasem nawet bolesne, ale jest cool!

W trakcie użytkowania, krem ​​pomógł mi przywrócić normalną elastyczność mięśni pochwy. Problemy pojawiły się po operacji.
Krem użyłem 1 raz dziennie w ciągu miesiąca. 1 rury jest wystarczająco dla tego okresu.
Po zastosowaniu, narzędzie nie powoduje żadnego dyskomfortu i nie powoduje suchości. Wręcz przeciwnie, zauważyłem, że krem ​​obsługuje normalne intymne „wilgotność”.
Zastosuj instrukcje potrzebują. Upewnij się, że do przeprowadzenia procedur higienicznych.
produkt jest żelem, a gęsta, lecz rozkłada się w zwykły sposób. Przy stosowaniu trochę zimno, ale to uczucie szybko znika. Największa Jego zadania w produkcie poradzić.

Stała nie ma żadnego wpływu, więc po 2 miesiącach powrócił do niego. Pierwszy kurs odbył się w ciągu 3 tygodni, była stosowana obficie na skórę po wieczornym prysznicu. Jej uprzednio oraz suszona.
Nigdy wcześniej nie używał takich narzędzi, ale teraz chcą coś specjalnego, herbata nie jest już dziewczyną. Myślę, że żel po prostu wymyślone, nie dla dziewczynek.
To było dla mnie ważne, aby przywrócić namiętność w seksie, nie tylko człowiek był chłodny, ale ja. Z wiekiem skóra traci elastyczność wszędzie tam, też, więc żel jest idealny dla Ciebie.
kompozycja naturalnych, bez chemikaliów i przestępczości, dzięki czemu można bezpiecznie używać nawet dla tych, którzy cierpią z wrażliwą skórą lub ostatnio woskowane.
Nawiasem mówiąc, próbował założyć tylko skórę profilirovannye, brak reakcji, to znaczy bez garbów, nie pojawił się świąd. To jest plus.
Gel malowania na czystej tampon i włożyć ją do pochwy, a następnie spróbuj bardzo powoli się obracać w kręgu, tak żel dostanie się do ścian pochwy i na dole, co jest ważne.
Wynik nie przychodzi od razu. Jednak pod koniec tygodnia poczuł zauważalne napięcie wzbudzenia, że ​​nie było tam wcześniej. Penis czuje się dobrze, napięty. Tak szczęśliwy!

Mój mąż i ja jesteśmy zadowoleni z zakupu. Na początku byłem zdenerwowany, że mój mąż przyniósł tę wiadomość, żel, ale postanowiłem spróbować i to nie boli. W ogóle, szczególne problemy w zakresie ciasnoty wejściu, ja nie zauważyłem. Jak się okazało tylko mnie, ale mój mąż chciał „jak dawniej”, czyli 10 lat temu. To było nieprzyjemne.
W końcu, była zachwycona. Most interesting is that when applying the gel is not felt no heat, no burning, just like a gel lubricated, so a light chill, and after he passed. So my husband said, complete garbage.
But once started sex, it became clear that the gel works with the muscles and the vaginal walls. On the external surface of its effectiveness does not apply.
Especially narrow was the entrance, even the first frictions were seriously hampered. With each subsequent application of the effect became, in the end, after 3 weeks, the tube ended. Used like 10 times. Now it’s been 2 weeks and I began to feel that sensation subside, probably the effect lasts until the active substance remains in the muscles of the vagina.
I plan on ordering more this gel, now itself. Nothing offended at her husband, back to my sensitivity and bright orgasms. Put five.

Gel bought on the stock, first for pampering, my husband wanted to surprise you, but I found that the gel begins to act immediately.
That I was at first disappointed, for greater efficiency it was necessary to apply the gel for two to three weeks, at least 3 times a week. Decided to follow the instructions, do not throw away!
The gel is quite nasty, it smells like a gel with aloe and cucumber, not a supporter of herbal care, so personally, I like this smell on intimate place seemed strange. I honestly would not mind if the manufacturer has departed from the rule of absolute naturalness and added a drop of strawberry or chocolate flavoring. And so it turns out as something not very nice.
Gel much skin, even the labia, if they fall a drop of the skin inside the muscles are compressed slightly during application of the gel. It is then, after about 2-3 hours the fun begins. The feeling that you really want to pee and have to endure.
First quality sex on the background of the use occurred 2 weeks after starting use. Had to use a lubrication, as the entrance was very narrow, to the pain. Cool, of course, put five.

All natural and safe. My husband and I are very happy, but the more I, as before, and sex is not wanted due to the fact that almost nothing felt. And all generations. Plus the hormones acted up. And gel perfectly tightens the vagina.
I think he has a slightly stimulating effect, as long as the gel is put not sickly so excited, but this is quite natural, as massage when applying must be active.
In order to apply the gel on all the walls of the vagina have to use a special stick of plastic that was left in me after the treatment of thrush. Fingers to do it is not very convenient, and dangerous. Since I wear long nails and the damage can not calculate the force and scratch the delicate mucous membrane.
Most importantly, the gel is very neutral in terms of PH, it does not dry the vaginal walls, so no change in terms of slip not noticed. The smell of the gel specific, not very pleasant, but negative I noticed.
Of the minuses: the gel comes in a tube with twist-off lid. When gel is not enough to Unscrew the lid with one hand, which is not very convenient. In the rest of the gel satisfied, began to experience vivid sensations, as before, to carp especially there is nothing.

A year ago I was laughing at those who buys sticks from aliexpress for instant narrowing of the vagina.
Now the very buy the gel, but it is not gel, it is wonderful, see below.
Important! I do not advise to close my opinion and escape to Ali for cheap substitutes, they can burn the delicate mucus membrane of “your girls”.
Old virgin (Virgin Star) is presented in an elegant, beautiful package of pearl color, with a handy lid latch.
The manufacturer claims that it can be used as a lubricant before making love..
This means the effect on the pelvic floor muscles making them stronger and stronger.
A discreet idea to buy this kind of money pushed me when I give birth. I thought after giving birth the woman, of course I’m sorry for the expression, there will be a “bucket”, but the reality is almost the same, but the muscle was badly damaged.
In order to regain erogenous sensitivity was acquired such that the gel Virgin Star.
The price of a humane, consumption minimal.
I ordered directly from the supplier, as I have said above in order not to run the burns of the mucous membranes.
I liked that the manufacturer recommends this product together with exercises, I’m always scared mountains of gold, like, lie on the couch and lose weight, it does not happen!
Feel free to put 9 points out of 10, took a star off for the fact that I do not like to cooperate with online shops, I find it easier came — saw — bought.

This is interesting:Candles Voltaren: effectiveness for prostatitis, instructions for use, the composition

After the birth I felt that the vaginal muscles are too stretched. My husband also noticed, sex has ceased to be fun, I did gymnastics, but the effect was minimal.
Another thing Virgin Star. With no need of effort, no need to take the time to exercise, and it helps significantly during the month.
Use it two times a week, the cream is not too thick, so it takes a little time, I managed to stretch one tube for almost a month.
Apply the cream after a shower to dried skin, inside and out. Another good idea to stretch the internal muscles to speed up the process, but not necessarily.
No discomfort from the cream was not, it does not sting, does not give Allergy. And it absorbs quickly, so don’t feel on the body. The course of treatment — a month, I got 25 days, but by this time the muscle came in the norm, become elastic as before. That is, I didn’t check, but the feeling has returned to the state before the birth. My husband said that I feel like I didn’t give birth)
It turns out that for 2 months of gym I have been less than 25 days with cream and absolutely did not make any effort in this. An additional advantage is that the herbs in the cream protect from fungus and inflammation.

Sign up to leave a review.
It takes less than 1 minute.

Cream Virgin Star for the contraction of the muscles of the vagina

Gel Virgin Star — a means of providing a regenerating, toning, rejuvenating effect on the muscles of the vagina. High efficacy confirmed by numerous reviews of users and doctors. On the official website of the manufacturer can be read reliable information — the divorce or not. To buy a vehicle through the Internet is easier and cheaper than in the pharmacy.

Virgin Star — a means of returning women’s health

Cream Virgin Star is a means of stimulating the reduction of intimate muscles. Thanks to the natural active substances in the gel composition of virgin Old manages to regain the natural muscle tone of the vaginal walls, increasing their elasticity. In the result of regular use, you can narrow the lumen of the vagina, strengthen, and prolong women’s health.

Go to provider website

Customer reviews about Virgin Star

On various Internet resources that one can read a lot of both positive and negative feedback about the gel Virgin Star. The lack of results from the use of, as a rule, due to failure to comply with recommendations for use. About these and other intricacies in detail write on the discussion forums. Real customer reviews are available on the official website of the manufacturer.

I have two children. With age noticed changes in the sensitivity of intimate muscles. From a friend heard about a treatment that restores tone, increases sensations during sexual intercourse. Decided to try it. Ordered cream Virgin Star on the official website with a nice discount and prompt delivery. Satisfied. After 2 weeks felt a decrease in the volume of the vagina by reducing the intrinsic muscles. Intimate life with her husband began to play with new colors. Be sure to complete the full course.

Nina, 37 years old, Omsk.

After the first birth, the restoration of the intimacy occurred after 2 months. After the second — the quality of sex has changed for the worse. I was doing special exercises to strengthen the muscles of the vagina, and then found out about the supplement’s Virgin Star. Try surprised quick results. The walls of the vagina become as before the birth. Improved sensitivity and a fully recovered tone. Sexual feelings become much stronger. It’s not a divorce! I’m happy and my husband too! Try it and you will not regret!

Daria, 27 years old Saint-Petersburg.

On the miracle supplement learned from a gynecologist. She suggested to me where to buy the cream. Ordered on the official website, as in conventional pharmacies not find. After a month of regular use I was surprised with the result. Almost fully recovered tone, I feel like a young girl. Virgin Old helped to fully enjoy sex. Recommend to all women! The more the price does not exceed the cost of high-quality cosmetic jars cream.

Galina, 42 years old, Moscow.

Reviews of gynecologists about virgin Old

The effectiveness of virgin Old can be judged by actual doctors who explain the principle of operation of the gel from a scientific point of view. The secret lies in intelligently chosen, a unique composition, which helps to activate the body’s own resources.

Cream virgin Old — a great alternative to conservative treatment of insolvency of the vaginal walls. Prescribed to women in the recovery period after gynecological surgery, pregnant women in the later stages (at the absolute absence of contraindications) for the normalization of tone of vaginal muscles after childbirth and in other clinical cases. The composition has antibacterial, antifungal effect. Before using consult the gynecologist and after a medical examination, feel free to use the gel!

Anna Golikova, a gynecologist. Experience – 10 years.

Star Virgin gel is an effective and safe tool that helps you to achieve real results in the restoration of elasticity of the vaginal walls and reduction of their lumen. When applying the composition does not enter the bloodstream, does not supply the body with hormones for the uterine contractions. Active ingredients act gently on the muscles, improving muscle fibers, hydrate the mucosal surface, restore its integrity. I treat patients who read reviews Malysheva and other professionals in various forums devoted to women’s health. I confirm that the supplement really works and is safe composition.

Alena Ipatova, specialist in vaginoplasty. Experience – 15 years.

Virgin Star — truth or not

Gel Virgin Star many believe in divorce, so different online resources, dissatisfied with the quality of the product users write negative reviews. The fact that the negative impression of the product occurs when the inadequacy of the claimed effect. This is only possible in the case of acquisition fakes. In order to avoid misunderstandings should purchase products on the official website.

The cream acts in two directions:

 • moisturizes, has antibacterial, antifungal effect, has a protective function externally;
 • being absorbed through the skin and mucous membranes, stimulates the contraction of the muscles of the perineum, pelvic floor, contributes to increase their elasticity, elasticity.

Virgin Old — unique agent on a natural basis, which gives a real result. The effectiveness is confirmed not only by the feelings of the women who used the supplement, but the findings after pelvic exams. As confirmed by numerous reviews, a noticeable improvement is felt after a few applications or after completing a full course (in the presence of pathological changes in the vagina).

Price and where to buy Virgin Star

Gel Virgin Star is not for sale in retail outlets and pharmacies, a reliable option to purchase the original — order on the official website. Only genuine products meet all quality standards, is certified and is completely safe for the health of the female body. In the follow-up period the buyer offers a special price — ….

Cream virgin Old, in addition to the official website of the manufacturer, you can buy in specialized online shop. However, one should be very careful and place your order only through the official representatives of the manufacturer who have the appropriate permission to distribute.

Gel Old virgin unique in its composition and pharmacological properties. Among analogs having similar therapeutic effects, there are pharmaceuticals, such as:

Some of them can be purchased in retail pharmacies. Virgin Old different complex effects, absolute security, as it has a natural composition and contains no hormonal substances.

Instructions for use of virgin Old

Gel virgin Older without prescription, but requires compliance with the instructions for use for maximum effect.

Before applying you must take a shower, carefully washing the external genitals with running water without the use of harsh products. A small amount of cream-gel Virgin Star (a drop the size of a pea) should squeeze out of the tube. According to the instructions for use, using a special applicator rubbing movements, the gel should be applied to small, large labia and around the entrance to the vagina.

To achieve quick results, it is recommended after treatment to perform several contractions of the perineal region. Charging for intimate muscles accelerates the process of recovery of tone by improving blood circulation in this zone.

You can use the tool not more than 1 time in 3-4 days. Czas trwania kursu wynosi 1 miesiąc. There is another way of using the cream as lubricant — lubricant. In this case, to apply the composition it is necessary a quarter of an hour before intercourse. As confirmed by numerous reviews — it really works!

Przeciwwskazania

Cream to restore the elasticity of intimate muscles Virgin Star has a unique formula composition. It can be used to return the volume of the vagina, getting rid of unpleasant sensations and sounds during intercourse. The tool differs in the absence of contraindications, however, there is the risk of individual intolerance of some components.

The composition and action of the virgin Old

The uniqueness of the supplement is its complex effects on the female genital organs. Gel virgin Old consists of the following components of plant origin:

 1. Essential oil of chamomile is a natural disinfectant, relieves irritation, promotes tissue regeneration, moisturizes and prevents dryness;
 2. Extract American ximenia — has a decongestant, antifungal activity, has a tightening effect on the vaginal walls;
 3. Oil marigold flowers — improves the elasticity and contraction of muscles, improves skin tone, allows you to get maximum pleasure from physical contact, natural lubricants;
 4. Ylang – ylang — helps to restore the integrity of the skin, accelerates the healing process;
 5. Rose oil is a natural antiseptic, eliminates the discomfort (burning, pain, vaginal dryness);
 6. Patchouli, lavender — anti-inflammatory agent, is effective for the prevention of vaginal candidiasis.

a supplement for women and safe works on the muscles of the pelvic floor, perineum, contributing to their reduction. The cream does not contain hormonal substances, leading to uterine contractions. According to reviews, many women use the facility before the birth and after, which helps to reduce rehabilitation period.

The application of the gel lubricant the whole course guarantee the achievement of a tangible and stable result.

Other methods of recovery of the vaginal muscles

With prolapse of the vaginal walls, prolapse of the pelvic floor muscles associated with past clans and injuries shown in the main surgery. Common procedures are:

 • vaginoplasty;
 • plastic sex (large, small) lips;
 • plastic clitoris.

Virgin Old — a worthy alternative to surgical procedures. Advantages compared to other methods:

 1. Ease of use;
 2. No need in preliminary preparation, the introduction of anesthesia (mandatory operation);
 3. The ability to use them without prescription, as the prevention of gynecological disorders (normalization of the vaginal flora).

Lubricant eliminates painful sensations during sexual intercourse-related dryness, eliminates laxity of the vaginal walls.

You may also like...