Smartwatch A1 - zegarek, negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona
Zdrowie i Ty

Smartwatch A1 – zegarek, negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Drodzy czytelnicy, dzień dobry. Dziś nasz przegląd obejmuje model

Smartwatch A1

budżet chińskich inteligentnych zegarków – SmartwatchA1. Jest to kolejna kopia Apple Obserwować o podobnej konstrukcji, ale słabej wydajności. Dziś analogiem maksymalnie przypomina oryginału z Cupertino, o czym świadczy nie tylko projekt tarczy. SmartwatchA1 przyjęła nawet projekt paskiem z dużą ilością kolorów, a także interfejs menu. Cóż, zaparzyć

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

herbatę, dostać herbatniki, zaczniemy z wprowadzeniem tego inteligentnego gadżetu.

Jak chińskie przedsiębiorstwa skopiować produkty znanych marek. I rzeczywiście potępiać i nie chcą. Nie każdy użytkownik ma możliwość dołączenia do

grona szczęśliwych posiadaczy inteligentnych gadżetów. Tu przyjść z pomocą chińskich producentów, oferując śmieszną ilość ciekawych urządzeń. Dzisiejsza tendencja – inteligentne zegarki. Wydany jej model po prostu leniwi.

W części lewej i nienazwanej firmie, która jest zaangażowana w modelu produkcyjnym inteligentnych zegarków z prostym tytule SmartwatchA1. Przy projektowaniu chińskich rzemieślników nie przeszkadza w ogóle, kopiując wszystko z AppleWatch. System operacyjny? Oczywiście, nie od amerykańskiej marki, a dlaczego, kiedy jest Android. Rzucać w niskich kosztach i gotowy model, który jest dokładnie taki interes kupującego.

Brak odpowiednika AppleWatch

Zobacz wszystkie 7 zdjęcia

Niezależnie od opinii o SmartWatchA1, nie mogą konkurować z zegarem firmy Apple, z wyjątkiem ceny. Tak więc, aby zrozumieć różnicę i zdecydował, czy klonowanie, tutaj są najważniejsze różnice.

 • Projekt. Nie można nawet mówić – pewnie ominąć AppleWatch SmartwatchA1. A jak inaczej, ze względu na wysoki koszt pierwszego. Mieć sprawę Apple i bardziej niezawodne i bardziej ramiączka i wyglądają bardziej reprezentacyjny.
 • Właściwości. Ponownie znak plus idzie z produktem amerykańskiej. Apple Watch prostu nie mógł iść na rynek ze słabym sprzętem lub złej wyświetlaczu. Z uwagi na wysokie koszty, wszystkie są na górze.
 • Platformy wsparcia. Oto co chińskie superior inteligentny zegarek AppleWatch, gdyż jest to ogromna liczba urządzeń. Kupiłem „Apple” gadżet, wybierz iPhone’a go kupić. SmartwatchA1 żadnej różnicy, do którego urządzenie wybrać.
 • Pomoc SIM. Bardzo często chińscy producenci irytujące, że dopchać w urządzeniu wiele funkcji, które nie są potrzebne. Ale obsługa kart SIM inteligentny zegarek okazał się być bardzo przydatna funkcja. Apple Obserwować nie może.
 • Ułatwienia dostępu. Inteligentne zegarki firmy Apple doskonały gadżet. Jednak pomocne będzie to daleko nie każdy użytkownik. Płacenie

  Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

  poważne pieniądze, można przez tydzień, aby wysłać urządzenie do zbierania kurzu na półce. Dlaczego więc nie zacząć inteligentnych zegarków z klasy

  budżetowej.

Najważniejsze cechy H4>

Więc teraz wiesz o najważniejszych różnic między sprawcą naszego artykułu z AppleWatch. Na przeglądzie SmartwatchA1 i zacznijmy wydajności.

 1. Obudowa metal i tworzywa sztuczne
 2. Kolor: srebrny
 3. paska silikonowego (regulowane)
 4. zespół kolor biały, czarny, zielony, czerwony, niebieski
 5. Zabezpieczenie przed wpływem wilgoci i
 6. Ekran: punkty 1,54 cala 240×240
 7. Bluetooth 3.0
 8. CPU: MTK6260A
 9. RAM: 128 MB
 10. ROM: 64 MB
 11. Gniazdo pod karty pamięci i karty SIM
 12. Aparat: 0,3 MP
 13. Bateria: 380 mAh

  Smartwatch A1

 14. Opcjonalnie: monitorowanie snu i kalorii

świetne ceny: Inteligentny telefon zegarek SmartwatchA1 ★★★★ ☆

Urządzenia H5> Nie przegap:

Pomimo niskiego kosztu, SmartwatchA1 sprzedawany jest w bardzo ładny pudełku. Jest on wykonany z tektury kwadratowy, stylizowany pod drzewem. Wygląda bardzo prestiżowe. Sam zegarek, zapakowane w torbę, położyć na specjalnej wyściółki, która chroni go przed uszkodzeniem podczas transportu. Zawartość opakowania SmartwatchA1 jest w dolnej części okna. Obejmuje on:

 • MicroUSB przewód do pobierania
 • Przewodnik do SmartwatchA1 (choć nie w języku rosyjskim);
 • ochraniacz ekranu

Pakiet porównywalne do tych oferowanych przez innych producentów. Tylko frustrujące brak instrukcji w języku rosyjskim, tak aby zrozumieć wszystkie zawiłości SmartwatchA1 mieć własną rękę.

Wygląd i konstrukcja

konstrukcja zegarka natychmiast przyciąga wzrok. Wyglądają bardzo podobna do inteligentnego zegarka innej marki. SmartwatchA1 jest wykonana z metalu (przód) i część tylną pokrywę z tworzywa sztucznego (). Aby

zebrać żadnych skarg – Wszystkie byudzhetnenko, ale dość wiarygodne. Niespodziewanie, nawet metalowe końcówki nie powodują uczucia, które w ciągu kilku miesięcy zostaną pokryte zadrapaniami.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Znaleziono z przodu, wystające nieznacznie ekranu. Nawiasem mówiąc, są już objęte całkiem dobry film. Otwór kamera znajduje się na dole, prawie niewidoczny, jeśli nie rozpatruje. Po prawej stronie SmartwatchA1 znajduje się przycisk mechaniczny stylizowany koła i port ładowania, który jest pokryty czapkę. Tu jest taka sama, ale tuż poniżej znajduje się otwór mikrofonu. Z lewej strony dla SmartwatchA1 jest niczym.

tylna okładka jest z tworzywa sztucznego, wykonany w kolorze paska. Bliżej lewej strony jest zewnętrzny głośnik grill. Pokrywa odstaje, co można zrobić ze specjalnym rowku. Zgodnie z nim, pierwsze co widzimy, akumulator litowo-jonowy, który pokazuje kraj pochodzenia. Tutaj przyklejona etykieta z IMEI urządzenia. Akumulator jest wyciągnięta. Pod nią znajduje się dwa gniazda pod MicroSIM oraz microSD

świetne ceny. Inteligentny telefon zegarek SmartwatchA1 ★★★★ ☆ Ochrona przed uderzeniami i wilgocią

Tak, nawet chińscy producenci dostarczyli jakiejkolwiek ochrony inteligentne zegarki SmartwatchA1. Oczywiście, to nie jest do tej stosowanej w markowych modeli, ale może uratować urządzenie przed „śmiercią”. Wilgoć powoduje, że zegar nie stać deszcz, i naczynia do mycia im da.

przed pójściem do prysznicem lub wanną z SmartwatchA1 lepiej wstrzymać – opinie użytkowników sprowadzają się do pary zegara nietolerancja (głośnik nie jest zabezpieczony). Przetrwać gadżet i delikatnie dmucha lub spaść ze stołu.

Smartwatch A1

Ze względu na wzornictwo, można założyć, że godziny niespokojnego kurzem i brudem.

Pasek

Producent SmartwatchA1 najwyraźniej początkowo zbliżył godziny rozwojowych w celu uzyskania na koniec dokładną kopię AppleWatch. Dlatego zostały skopiowane nawet wygląd paska. Wykonana jest naprawdę ustalona, ​​ale istnieje kilka kolorów.

Materiał był silikonowy. Pasek SmartwatchA1 ustalana jest na rękę z nietypowym zapięciem, które z czasem mogą poważnie zużywają się utraty ich jakości. Elastyczny pasek mocno przywiązuje zegarek na rękę.

Ekran

Zobacz wszystkie 7 zdjęcia

Wyświetla chińskie inteligentne zegarki zazwyczaj nie są znane z jakości. Brak ekranu wyjątkiem, SmartwatchA1, co jest potwierdzone poprzez sprzężenie zwrotne przez użytkownika. Zainstalowany tani 1,54 cala matrycę o rozdzielczości 240×240 pikseli. Wokół ekranu są dość szerokich granicach, ale zdjęcia SmartwatchA1 w sklepach internetowych ukryć ten mankament.

Jasność jest dość dobry, mały kontrast. Ale kąty widzenia inteligentnych zegarków SmartwatchA1 jest zdenerwowany – nawet małe odchylenia ekranu w dowolnym kierunku powoduje, że obraz zakłóceniem. Czujnik ma roszczenia, spełnia wartość.

Co jest w środku H4>

Silly oczekiwać od chińskiego kopią godzin inteligentnej wydajności jak oryginał. SmartwatchA1 dostał MTK6260A procesora budżet, 128 MB pamięci RAM i tylko 64 MB pamięci wewnętrznej. Jeśli sytuacja z okruchami i RAM nie są poprawne, pojemność może być znacznie zwiększona przez instalacji karty pamięci (Zastrzegany wspierać microSD do 32 GB). W zasadzie, problemy z SmartwatchA1 nie występuje, więc sprzęt wady to nie będzie, nawet jeśli jest bardzo słaby.

Jakie są inteligentne zegarki z Chin obejść bez aparatu. Producent otrzymał modułu SmartwatchA1 0,3 MP (gdzieś śmieje Nokia, wydany 10 lat temu). Ale z drugiej strony, czego można oczekiwać od mini-komputer za $ 15. Aparat to tylko raz – w pierwszych godzinach egzaminacyjnych. Potem chęć wykorzystania znika. Znacznie bardziej użyteczne obrazy funkcja transmisji z aparatu smartphone na ekranie inteligentnego zegarka SmartwatchA1, ale o tym później.

Autonomia H5>

Praca inteligentny zegarek wbudowaną baterię 380 mAh. Jedno ładowanie wystarcza średnio na dwa dni. Aby użyć SmartwatchA1 jako podstawowy zegar (bez karty SIM i powiązany z smartphone), można liczyć na tydzień bez ładowania. Autonomia SmartwatchA1 można uznać za przeciętny, jak wskazują opinie. W pełni naładowany zegarek na około dwie godziny.

System operacyjny, należy podłączyć do smartphone h5>

Aboutyour mało znane. SmartwatchA1 pracować pod kontrolą innego klona Androida, który dostał dobrą funkcjonalność. Poważną wadą było tłumaczenie na język rosyjski. Problem ten dotyczy nie tylko te inteligentne zegarki.

Przy urządzeniach z Androidem SmartwatchA1 jest podłączony bez problemu pracować z prawie wszystkich wersjach. Ale użytkownicy urządzeń na iOS nie są dostępne wszystkie funkcjonalności, powodem jest producentem wydała aplikację tylko dla „zielonego robota”. Program można pobrać za pomocą QR-code, który można znaleźć w menu w SmartWatch. Wraz z nim skonfigurowane SmartwatchA1 pod wniosków osobowych. Aby podłączyć zegarek do smartphone na tyle na obu urządzeniach, aby włączyć Bluetooth. Należy pamiętać, że telefon komórkowy musi mieć Bluetooth 3.0 lub nowszy

korzystnych cenach. Smart Phone zegarek funkcje SmartwatchA1 ★★★★ ☆

Ogólnie SmartwatchA1 nie różni się bardzo od najbliższych konkurentów pod względem funkcji. Wiele standardowe funkcje dotyczące rodzaju kalkulatora lub kalendarza. Nie jest to wymagane, ale przydatny dla wielu użytkowników. Istnieje kilka ciekawych cech SmartwatchA1, który teraz mówić.

Na początek warto zauważyć, styl interfejsu. Większość chińskich inteligentne zegarki, jak wiele osób wie, masz zwykłe menu z listą funkcji. Inteligentny zegarek SmartwatchA1 poszedł dalej kopiując interfejs zegarka Apple. Jest to ikony aplikacji, które są rozmieszczone w okręgu. Aby działać całkiem dobrze, a co najważniejsze -. Wygodne

Kluczową cechą SmartwatchA1 jest wsparcie z kartą SIM, która pozwala na wykonywanie połączeń bezpośrednio z gadżetu. Do tego istnieje mikrofon i głośnik zewnętrzny. Ponadto, obecność karty SIM daje możliwość wysyłania i odbierania wiadomości SMS, i połączyć się z siecią, jednak z bardzo powolnym stron załadowczych. SmartwatchA1 pracować przy częstotliwościach 850/900/1800/1900 MHz.

Przydatną cechą była krokiem, biorąc pod uwagę przebytą odległość. Nie zawsze działa prawo, wszystkie rekordy informacyjne w historii. Istnieje monitorowania snu, które mogą zaoszczędzić czas uwalniania i odzysku. Fani aktywnego trybu życia będą zadowoleni z funkcji tracker fitness, który monitoruje zdrowie, kalorii i tak dalej. I SmartwatchA1 pomoże zlokalizować swój telefon w przypadku utraty.

Główne funkcje i aplikacje H4>

Tak, interesujące cechy naszych „klientów” Musimy uznać, że teraz do standardowych funkcji. Jestem pewien, że jesteś zaznajomiony z ich przeznaczeniem, tak krótko.

 • Rejestr połączenie. Pozwala na wyświetlanie informacji o wykonanych połączeń lub godzin od smartfonu.
 • Recorder. Mała aplikacja, która rejestruje dźwięk.
 • Player. Odtwarza pliki audio zapisane na karcie pamięci. Istnieje możliwość, aby słuchać muzyki zdalnie ze smartfonu.
 • Powiadomienia. Łącząc A1 Inteligentny zegarek poprzez Bluetooth z smartphone, użytkownik otrzyma na swoje wiadomości zegarków i innych powiadomień.
 • Zdalne sterowanie aparatem smartfona. Interesującą cechą, która jest dostępna po zainstalowaniu programu.
 • Kalendarz. Proste i użyteczne.
 • Kalkulator. Pomoże ci szybko liczyć się nic, najważniejsze -. Na dostosowanie się do małej klawiaturze
 • Zegar i alarm. Myślę, że to jest zrozumiałe dla tych funkcji.
 • Przypomnienie ciszy. Dbanie o zdrowie, raport SmartwatchA1 że trzeba wstać i rozciąganiem.
 • Przeglądarka. Proste i powolne. Pozwala na przeglądanie stron, ale tylko za pomocą karty SIM.
Gdzie kupić, cena h5>

Głównym miejscem sprzedaży SmartwatchA1 jest, oczywiście, chińskie targowiska forum jak AliExpress lub GearBest. Oglądać cena w tych miejscach jest rzędu 1000-1500 rubli, co jest dość dobre.

Niektóre elektroniki sklepy w Rosji, również oferują kupić SmartwatchA1, ale koszt może wynieść do 3000 rubli. Dlatego lepiej zamówić urządzenie bezpośrednio od ojczyzny, wybierając się ze sprzedawcą i najwyższą ocenę.

Podsumowując

Cóż, przyjaciół, przeglądu inteligentne zegarki SmartwatchA1 na mecie. Na przykład, nasz obecny „gość” można stwierdzić, że jakość chińskich godzin stale rośnie. Kopia projektowania z modeli marki będzie tylko z korzyścią dla producentów, co jest potwierdzone przez wysokie sprzedaży.

SmartwatchA1 – nie najlepszy inteligentne zegarki dzisiaj, ale niska cena przynosi je do góry. Dobra funkcjonalność urządzenia, choć z przebiegu meczu, dość długiej pracy bez ładowania. Więcej i nie chce z budżetu inteligentny zegarek

świetne ceny. Inteligentny telefon zegarek SmartwatchA1 ★★★★ ☆

Analogi

Jak wspomniano wcześniej, tylko leniwym chiński producent wydała co najmniej jeden model jest tanie inteligentne zegarki. Wśród tej obfitości, można wybrać urządzenie stoi.

 • DZ09 Inteligentny zegarek. Model z podobnej funkcjonalności w tym samym segmencie cenowym jako A1. Tylko DZ09 -. Skopiować Samsung Gear S2
 • Q50. Inteligentne zegarki, które są produkowane specjalnie dla dzieci. Samą funkcjonalność, ale bardziej wytrzymała obudowa.
 • GT08. Model, który jest jednocześnie podobne i z zegarkiem Apple i SmartwatchA1. Nieco inna konstrukcja i budowa paska.
 • Inteligentny zegarek U8. Najtańsza inteligentny zegarek idealny dla osób podróżujących z inteligentnych gadżetów.
 • GD19. I re-klon Jabłko oglądać. Różnią się tylko pasek.

Opinie używać H4>

Utworzone nr 1

Oksana Moskwa

Utworzone nr 2

Sergey SPB

Utworzone nr 3

Artem, Kijów

Utworzone nr 4

Tatiana Kazan

Gregory, Nowosybirsk

świetne ceny: Inteligentny telefon zegarek SmartwatchA1 ★★★★ ☆

You may also like...