Black Latte do utraty wagi - jak go używać? gdzie go kupić, apteka, cena
Zdrowie i Ty

Black Latte do utraty wagi – jak go używać? gdzie go kupić, apteka, cena

Black Latte koncentrat kawowy, który jest agresywnie reklamowane jako uniwersalny środek na utratę wagi. Aby zrozumieć właściwości napoju, dokładnie zbadać jego skład, historię powstania i doświadczenia stosowania w praktyce.

Historia kawy czarny, latte

bywalcy klubów fitness są świadomi właściwości kofeiny i L-karnityny. Kofeina przyczynia się do tego, że w trakcie szkolenia spalonego niż węglowodanów i niedostępnych rezerw tłuszczu w organizmie (w warunkach normalnych, rezerwy węglowodanowe są wykorzystywane w pierwszej kolejności, a tłuszcz – przełożone na „czarną godzinę”).

L-karnityna jest odpowiedzialna za transport kwasów lipidowych w komórkach mięśni. Gdy stężenie tego

materiału przyspiesza przemiany lipidów, a co za tym

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

idzie, są spalane nagromadzenie szybciej tłuszcz.

W Korei Południowej, postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym, dodając, kawa rozpuszczalna L-karnitynę. W 2015 roku pojawiła się kawiarnia menu Seul koktajl mleczny kawa Dabang smakuje jak klasyczny latte, ale kolor czarny węgiel: przedsiębiorczy Koreańczycy umieścić go w napoju nie tylko jest L-karnityna, a ziemia węgiel. Węgiel jest skutecznym chłonnego, co przyczynia się do usunięcia z organizmu toksyny.

W USA recepta Black Latte zareagował kreatywnie. Ponieważ istnieje wiele wegetarianie, napój zaczął dodać soję lub mleko migdałowe. W New York Cafe Black Latte często ozdobione roślinnym krem ​​z węgla organicznych skorup kokosowych. kawa coal-black reklamowane jako “marzenie Gotha”.

Cechy Black Latte

Moda Black Latte osiągnął i byłego Związku Radzieckiego. W sprzedaży koncentrat rozpuszczalny UE Black Latte, które nazywane reklamowania, jak spalanie tłuszczu napoju.

Black Latte

  • L-karnityna – substancja przyspieszająca metabolizm lipidów. Połączenie przyspiesza proces rozpadu kwasów tłuszczowych, w wyniku zwiększonych zdolnościach fizycznych, zwiększenie jasności myślenia i zdolność koncentracji;
  • pikolinian chromu jest związkiem wzmagać działanie insuliny w organizmie. Chromu zmniejsza apetyt, a w szczególności łaknienie słodyczy
  • węgiel aktywowany jest naturalnym absorpcyjnego, który przyczynia się do oczyszczania jelita toksyn.

napój 2 łyżeczki koncentrat musi być rozpuszczony w 200 ml wody. Zalecana dzienna pić jedną filiżankę czarnej, latte.

Warunki korzystania z Black Latte

Reklama twierdzi, że pije węgiel latte o każdej porze dnia, z wyjątkiem godzin wieczornych (Black Latte orzeźwia, jeśli pić wieczorem może powodować bezsenność).

W związku z

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

tym, w celu wykorzystania Black Latte do schudnąć, trzeba po wypiciu co najmniej pół godziny ćwiczeń lub co najmniej godzinę, aby chodzić.

Oddzielnie można powiedzieć o pikolinian chromu. Ponieważ substancja wzmaga działanie insuliny, suplementy to jest zazwyczaj po posiłku, gdy poziom glukozy we krwi jest szczególnie wysokie. W konsekwencji, Black Latte najlepiej pić po śniadaniu lub obiedzie.

formułować zasady, na jakich Black Latte najskuteczniejszym:

  • napój należy spożywać po posiłku;
  • po zrobieniu Black Latte konieczność wykonywania lub wziąć długi spacer.

Dla tych, którzy nie chodzą na siłownię, to najlepiej pić rano, po śniadaniu, i iść do pracy.

Przeciwwskazania Black Latte

pikolinian chromu ma wpływ na trzustkę. Z zapaleniem trzustki

i cukrzycy w użyciu Black Latte niekontrolowanie nie. Ci, którzy cierpią z powodu tych chorób, przed rozpoczęciem utraty wagi przy Black Latte, należy skonsultować się z lekarzem.

Należy skonsultować się z lekarzem, a jeśli po wypiciu ludzi, którzy uważają się za zdrowych, czuć mrowienie w okolicy trzustki. Objawy te czasami wskazywać na chorobę w stadium początkowym.

Wydajność Black Latte

Black Latte jest o wiele droższe niż zwykłe instant lub prawdziwej kawy. Producenci koncentratu prawidłowo uznała, że ​​ten, kto zapłacił za swoje produkty przyzwoite pieniądze, zmienić kolejność dnia zacznie poruszać się, jeść mniej słodyczy. Ten sam pozwala schudnąć.

Zawarte w suplementach koncentratu przyspieszyć jakiś proces, ale nie należy się spodziewać, że będzie można stracić więcej niż 2-3 kg miesięcznie. Aby osiągnąć bardziej poważne rezultaty, będzie musiał spróbować. Zarejestrować się w klubie fitness, całkowicie zmienić swoją dietę

You may also like...